maanantai 5. joulukuuta 2016

Luukku 5: Tuusula Fighter Clubin potkunyrkkeilyn peruskurssin arvonta!

No vihdoinkin jotain kivaaaa! Tuusula Fighter Club potkasee vuoden 2017 käyntiin muun muassa potkunyrkkeilyn peruskurssilla. Siihenpä liittyen seuran Facebook-sivulla on tänään julkaistu arvonta, jossa 26.12. arvotaan jollekin onnekkaalle ilmainen pääsy peruskurssille! Kuinka parasta?! Koska siis kyllä, minä olen ihan itse ilmielävänä osana peruskurssivalmentajien tiimiä ottamassa uudet peruskurssilaiset vastaan ja mä niiiiin haluan sinne porukkaa löytämään liikkumisen ja erityisesti kamppailulajien ilon!

Joten, hopihopi, Facebookista Tuusula Fighter Club Ry hakuun ja oheisen kuvan mukaista arvontamateriaalia tykkäilemään! Arvonta käydään ainoastaan kuvasta nimenomaan seuran FB-sivulla tykänneiden kesken.

Ja joo, kun oikein nätisti pyysin, niin Läskiblogi saa kanssa oman arvontansa kurssille, siitä lisää myöhemmin, joten kannattaa pysyä linjoilla ja tuplata mahiksensa voittaa! ;)


Ei kommentteja:

Lähetä kommentti